Topp - Plus s.r.o.

Luxusní matrace z latexové pěny se sedmi anatomickými zónami určená i pro klienty s těmi nejvyššími požadavky na kvalitu spaní. Matrace je včetně luxusního potahu Vitalfeel. Matrace v kombinaci s lamelovým roštem skvěle kopíruje tvar těla a zabezpečí perfektní oporu páteře. Dokonalou vzdušnost zabezpečují odvzdušňovací kanálky. Matrace má snímatelný celodzipovatelný potah Vitalfeel. Umožňuje tak lehkou a pravidelnou údržbu. Výška matrace včetně potahu Vitalfeel je 21cm.

Charakteristika matrace: Luxusní vysoká latexová matrace pro vyznavače nadstandardní relaxace a zdravého spánku .

Materiálové složení matrace: Eurolatex – 40% přírodního latexu v pěně

Zónování a povrch jádra: 7 zónové jádro z Eurolatexu se maximálně přizpůsobuje tělu a v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem zabezpečí perfektní oporu páteře a celého těla a nezamezuje prokrvení povrchu těla,čímž předchází proleženinám. Pružný materiál nereaguje na teplo a jeho viskozita ideálně přilne k rozdílně exponovaným místům lidského těla. Jádro je perforované odvzdušňovacími kanálky tak, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu.

Výška jádra matrace: 18 cm

Materiálové složení potahu: 52% polyester, 48% vizkóza – prošitý 400g/m antialergickým rounem SAWAFLOR 4813, spodní úplet Charmeuse
Speciální potah obsahuje látky, které ovlivňují hygienickou životnost matrace a dotváří vhodné prostředí zdravému spánku a relaxaci. Podrobné vlastnosti potahu naleznete v kategorii "Vzorník potahů"
Potah a péče o něj: Dle výběru potahu můžeme ovlivnit i hygienickou životnost matrace. Tato matrace se dodává v luxusním prošitém potahu Vitalfeel, který obsahuje antialergický polyester a má protiroztočovou úpravu , čímž splňuje maximální ochranu jádra matrace. Snímatelný a celoodzipovatelný potah je možno oddělit na dvě samostatné části, které tak můžete prát v pračce na 60°C . Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce!

Vhodné uložení matrace: Ideální uložení matrace v potahu je na lamelový rošt (polohovací i nepolohovací variantu). Dosáhneme tak vhodné spolupráce pružných lamel s matrací. Napomohou k ideálnímu rozložení váhy a dosáhneme tak zdravého odpočinku. Možné uložení matrace je na laťový rošt (polohovací i nepolohovací variantu) a perforovanou desku, kdy zajistíme matraci cirkulaci vzduchu.

Záruka: Prodloužená doba 5 let od zakoupení matrace.

Nosnost matrace: nad 120kg

Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností, ale jsme schopni změnit i základní výšku (pouze na dotaz).

FOTO ilustrační - matrace má 5 zón

Uvedená cena je do rozměru 90x200x18 cm.
Větší matrace a atypy - cena na dotaz (formulář "Dotaz na zboží").

×