Topp - Plus s.r.o.

Na pravé straně zvolte rozměr, potah a připadně tuhost matrace. VZORNÍK POTAHŮ K NAHLÉDNUTÍ ZDE

Charakteristika matrace
: Komfortní matrace pro klientelu náročnou na hygienické prostředí v lůžku. Vyráběna ve třech tuhostních variantách, možno využít jako partnerské matrace.

Zónování a povrch jádra: Vysoce kvalitní NELEPENÁ matrace - unikátní profil každé vrstvy matrace umožňuje, aby tyto vrstvy
k sobě nebyly lepeny, pouze složeny. Matrace tak neobsahuje lepidlo a dráždivé složky, proto je vhodná
pro alergiky, astmatiky a pro všechny ty, kteří špatně snášejí lepidla. Horní vrstva matrace je z komfortní
Thermoaktivní (Líné) pěny. Nižší vrstvy matrace jsou vyrobeny ze značkové Carpenter pěny.

Výška jádra matrace: 18cm (v potahu cca 20 cm)

Materiálové složení  potahu: Komfortní potah s optimální regulací teploty, vlhkosti a antibakteriální úpravou. Pevný, lesklý a prodyšný materiál s příjemnou speciální úpravou umí vyrovnávat a udržovat spací klima při ideální teplotě 37 °C. Funkce založená na složitém mechanismu působí zde přirozený samoregulační proces, který pečuje o teplotu a vlhkost lidského organismu. Gelové mikročástice se pevně přimknou ke struktuře vlákna a slouží jako vlastní úschovna vlhkosti. Textilie pracuje v podstatě na podobném principu jako lidské tělo a přijímá vlhkost z jednotlivých tělesných zón samostatně. Potah je vyroben v celoodzipovatelném provedení,které zaručí snadnou manipulaci. Pratelnost potahu na 60°C. Potah není možno sušit v bubnové sušičce.

Vhodné uložení matraceSpeciální tvarování matrace a výška jádra 18 cm umožnuje vysoce komfortní spánek i na nepružném podkladu. 

Záruka: Prodloužená lhůta 5 let od zakoupení matrace. 

Nosnost matrace: nad 120kg

Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností. (na dotaz)

×