Topp - Plus s.r.o.

ATLAS je sedací souprava určená pro nejnáročnější zákazníky. Zažijete v ní výjimečný pocit pohodlí. Hodí se jak do luxusních bytových interiérů, tak do kanceláří a zasedacích či společenských místností. Čalounění kůží je praktické svojí snadnou údržbou. Lze objednávat jednotlivé elementy. Nabízíme kombinaci 12 barev přírodních kůží a 10 odstínů moření bukového dřeva.
Čalounění zadních částí můžete zvolit celokožené nebo látkové v podobném odstínu jako kůže.


Konstrukce: 
Lamely z 20 vrstev lepeného lamelového dřeva (zpracované na vysokofrekvenčním lisu).Vrchní povrchová úprava je provedena 2vrstvým vodou ředitelným lakem - polomat.Základ sedáku a opěráku tvoří kovový rám s kovovými lamelami, u rozkládacího trojkřesla je použit masivní kovový rám vyplněný bukovými lepenými lamelami (obdobně jako u lamelových postelí).Výplně sedáků a opěráků jsou z polyuretanové pěny (na sedáku je použit tužší materiál, v opěráku měkčí). Mezi potahovou látkou a výplní je nataženo čalounické rouno.Atlas v koženém provedení: potahy na kovové rámy i polštáře jsou celokožené, kromě obdélníku na vrchní neviditelné části návleku kostry a na spodní neviditelné části polštáře. Část látky je zde použita z důvodu nepropustnosti vzduchu skrz kůži při stlačení dosednutím.Z tohoto důvodu nešijeme běžně kožené soupravy kompletně celé v kůži. Látka potahu sedáku není z žádné strany sedací soupravy vidět. 
Na přání zákazníka je možné ušít v celokoženém provedení potah kostry. 
Možnost realizace polštáře Atlas do dřevěné konstrukce pevných křesel Betty, Betty PLUS, Linda, Isabella, Ester (za stejnou cenu jako ATLAS).Možno zvolit polohovací křeslo. V kombinaci s podnožkou umožňuje snadnou změnu polohy.Lamelové rozkládací trojkřeslo umožňuje nastavit 2 polohy sezení. Oproti pevnému trojkřeslu má rovná záda!Záruka: Na sedací soupravu je záruka 5 let.
Kůže: 

Používáme hovězinovou čalounickou useňOdolná úprava proti praskání za chladuOdolnost proti pokapání vodouCelou pevnou sestavu je možné vyrobit ve variantě Office, čímž se sníží výška sestavy na 87 cm (oproti standardním 101cm)

Rozměry
KÓD NÁZEV ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA
P PODNOŽKA 67 x 53 x 42
1 KŘESLO PEVNÉ 67 x 87 x 101
1 POL KŘESLO POLOHOVACÍ 67 x 91 x 101
2 DVOJKŘESLO PEVNÉ 122 x 87 x 101
3 TROJKŘESLO PEVNÉ 176 x 87 x 101
3 R TROJKŘESLO ROZKLÁDACÍ 203 x 87 x 103
3 R PO ROZLOŽENÍ (LOŽNÁ PLOCHA) 190 x 130 x 42
 
  STOLEK ATLAS - DŘEVĚNÁ DESKA 60 x 60 x 48
  STOLEK ATLAS - DŘEVĚNÁ DESKA 101 x 60 x 48
  STOLEK ATLAS - SKLENĚNÁ DESKA 60 x 60 x 48
  STOLEK ATLAS - SKLENĚNÁ DESKA 101 x 60 x 48

 


Ceník
516.5 kB
×