Kontaktujte nás

+420 608 323 855

Sečtěte a zaokrouhlete (20.2 + 16.0) *

Slevy

Vychytejte super slevy a ušetřete!

Garance spokojenosti 101 nocí na vyzkoušení matrace

Zakládáme si na tom, aby váš spánek byl kvalitní a bez kompromisů! Víme, že zvyknout si na novou matraci chvíli trvá. A proto vám dáváme možnost si naše matrace vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova až po dobu 101 nocí s garancí vrácení peněz.

Díky možnosti vyměnit jakoukoli komponentu matrace dokážeme každému nalézt řešení pro kvalitní a zdravý spánek. Pokud by matrace i přesto nevyhovovala, můžete nám ji do 101 dnů od doručení vrátit a my vám vrátíme peníze za její pořízení.
Garance spokojenosti 101 nocí na vyzkoušení matrace

Postaráme se o to, aby se vám dobře spalo.

...a je to jednoduché!

 

Jak to funguje?

Garance 101 nocí na vyzkoušení matrace

 1. Nakupte u nás ortopedickou lamelovou matraci SÁRA v libovolné konfiguraci a v libovolném rozměru.
 2. Spěte na matraci SÁRA alespoň po dobu 14 dní od doručení.
 3. Pokud vám matrace nebude po této době vyhovovat, můžete nás požádat o změnu na jinou váhovou kategorii (tzn. výměnu podélných nosníků, která je rozhodujícím elementem tuhosti matrace). Stačí nás kontaktovat na topp-plus@topp.cz nebo
  na +420 608323853.
 4. Výměna podélných nosníků je na naše náklady. Vy si můžete nové podélné nosníky vyzvednout bezplatně na našich podnikových prodejnách nebo vám je dopravíme za 250 Kč s DPH. Stávající podélné nosníky si od Vás vyzvedneme nazpět.
 5. Pokud byste cítili, že je po výměně podélných nosníků potřeba vyměnit i další komponenty v matraci (např. roznášecí vrstvu), doplatíte jen případný rozdíl v ceně komponentů. Roznášecí vrstvu můžete opět bezplatně vyzvednout na našich podnikových prodejnách nebo vám je dopravíme za 250 Kč s DPH.
 6. Výměna komponentů v matraci je jednoduchá a zvládnete ji provést sami, ale pokud byste si přáli návštěvu našeho technika(od fi. Jelínek), stačí objednat tuto službu za 500 Kč s DPH. Náš technik přijede v domluvený termín a zajistí výměnu komponentů a kontrolu matrace.
 7. Pokud i přesto nebudete spokojení s výměnou komponentů v matraci, můžete nám matraci v případě nespokojenosti vrátit do 101 dní od doručení. Matraci můžete bezplatně vrátit na našich podnikových prodejnách nebo ji vyzvedneme u vás doma. Po kontrole matrace (zda není znečištěná nebo poškozená) Vám vrátíme plnou částku mínus případné náklady na dopravu.
 8. Garance spokojenosti se nevztahuje na změnu potahu matrace.
 9. Garance spokojenosti a podmínky pro vrácení matrace nemají vliv na Vaše zákonná práva.

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (17.0 + 20.7) *

Nahoru